Coșul meu 0
Coșul meu 0

Mini GBIC Transceiver CISCO DS-SFP-FC8G-SW SFP+, 10-2418-02

Cod produs: D82710003

Garantie

Garantie

Beneficiezi de garantie la toate produsele, atat second-hand cat si reconditionate

Livrare rapida

Livrare rapida

Livram prin curier rapid direct la tine acasa

Plata in siguranta

Plata in siguranta

Platesti in siguranta prin card online, ramburs sau transfer bancar

145,89 RON 124,64 RON
Ecotaxa inclusa: 0,89 lei

Descriere

Mini GBIC Transceiver CISCO DS-SFP-FC8G-SW SFP+, 10-2418-02

  • 8GB
  • SFP+ Transceiver
  • Max Data Rate: 8Gbps
  • Max Distance: 500m over OM3 MMF
  • 200g

Poza principala are caracter informativ. Produsele nu se livreaza cu periferice sau alte accesorii daca nu este mentionat in descriere

Specificatii

BrandCisco
Stare sistemSecond hand
Produsul a fost adaugat in cos.