Coșul meu 0
Coșul meu 0

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

Cod produs: D82725381

Garantie

Garantie

Beneficiezi de garantie la toate produsele, atat second-hand cat si reconditionate

Livrare rapida

Livrare rapida

Livram prin curier rapid direct la tine acasa

Plata in siguranta

Plata in siguranta

Platesti in siguranta prin card online, ramburs sau transfer bancar

52,15 RON 43,40 RON
Ecotaxa inclusa: 0,90 lei

Descriere

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

  • interfataLC duplex
  • tip cablu MMF
  • distanta maxima cablu550m over OM2 MMF
  • viteza maxima1000Mbps
  • model:AA1419048-E6
  • Detalii producator


Cod produs: 82725381
Poza principala are caracter informativ. Produsele nu se livreaza cu periferice sau alte accesorii daca nu este mentionat in descriere

Specificatii

BrandMultibrand
Stare sistemSecond hand
Produsul a fost adaugat in cos.